ABP | | |
Dni robocze, soboty i niedziele |
Kolonia Józefka | 14:00 | | Osiedle Wieczorka Dworzec | 14:02 | | Osiedle Wieczorka Szkoła | 14:03 | | Piekary Dwór | 14:05 | | Piekary Bazylika | 14:07 | | Szarlej Poczta | 14:09 | | Szarlej Wyszyńskiego | 14:12 | | Rojca Rondo | 14:20 | | Dąbrowa Miejska Auchan | 14:30 | |
Legenda: | | Przystanek na żądanie |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2017 |
|