ABP | | |
Dni robocze, soboty i niedziele |
Kolonia Józefka | 10:30 | | Osiedle Wieczorka Dworzec | 10:32 | | Osiedle Wieczorka Szkoła | 10:33 | | Piekary Dwór | 10:35 | | Piekary Bazylika | 10:37 | | Szarlej Poczta | 10:39 | | Szarlej Wyszyńskiego | 10:42 | | Rojca Rondo | 10:50 | | Dąbrowa Miejska Auchan | 11:00 | |
Legenda: | | Przystanek na żądanie |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.08.2017 |
|