Nr linii | Trasa |
| Mikulczyce
Dworzec PKP - Makoszowy Dworzec PKP |
|
Zabrze
Lompy Pętla - Wójtowa Wieś Pętla |
| Zabrze
Lompy Pętla - Bytom Plac Sikorskiego |
| Brynów
Pętla - Bytom Plac Sikorskiego |
| Bytom
Plac Sikorskiego - Zawodzie Pętla |
| Dąbrówka
Wielka Pętla - Bytom Szkoła Górnicza |
| Chorzów
Rynek - Bytom Plac Sikorskiego |
| Katowice
Plac Wolności - Chebzie Pętla |
| Siemianowice
Plac Skargi - Chorzów Plac Hutników |
| Siemianowice
Plac Skargi - Katowice Plac Wolności |
| Mysłowice
Dworzec PKP - Wełnowiec Plac Alfreda |
| Katowice
Plac Wolności - Zagórze Pętla |
| Katowice
Słoneczna Pętla - Brynów Pętla |
| Chorzów
Rynek - Chebzie Pętla |
| Chebzie
Pętla - Bytom Plac Sikorskiego |
| Stroszek
Zajezdnia - Bytom Plac Sikorskiego |
| Katowice
Słoneczna Pętla - Katowice Plac Miarki |
| Huta
Katowice Pętla - Milowice Pętla |
|
Czeladź
Pętla - Gołonóg Podstacja / Huta Katowice Pętla |
| Chorzów
Stadion Śląski - Zawodzie Pętla |
| Sosnowiec
Okrzei - Dąbrowa Górnicza Kopalnia Paryż |
| Dąbrowa
Górnicza Kopalnia Paryż - Żychcice Pętla |
| Mysłowice
Dworzec PKP - Milowice Pętla |
| Będzin
Zajezdnia - Kazimierz Górniczy Pętla |
| Będzin
Zajezdnia - Gołonóg Podstacja |
| Biskupice
Pętla - Chebzie Pętla |
| Biskupice
Pętla - Bytom Plac Sikorskiego |
| Chorzów
Rynek - Chorzów Batory Zajezdnia |
| Chorzów
Rynek - Szopienice Pętla |
| Bytom
Kościół św.Trójcy - Bytom Stacja Ruchu |
| Katowice
Plac Miarki - Bytom Szkoła Górnicza |
Nr linii | Trasa |
| Mikulczyce
Dworzec PKP - Makoszowy Dworzec PKP |
| Zabrze
Lompy Pętla - Wójtowa Wieś Pętla |
| Zawodzie
Zajezdnia - Bytom Plac Sikorskiego |
| Bytom
Plac Sikorskiego - Zawodzie Zajezdnia |
| Chorzów
Batory Zajezdnia - Chebzie Pętla |
| Chorzów
Batory Zajezdnia - Chebzie Pętla |
| Zawodzie
Zajezdnia - Siemianowice - Chorzów Plac Hutników |
| Zawodzie
Zajezdnia - Mysłowice - Sosnowiec - Zawodzie Zajezdnia |
| Zawodzie
Zajezdnia - Zagórze Pętla |
| Katowice
Słoneczna Pętla - Brynów Pętla |
| Stroszek
Zajezdnia - Bytom Plac Sikorskiego |
| Biskupice
Pętla - Chebzie Pętla |
| Biskupice
Pętla - Bytom Plac Sikorskiego |
| Chorzów
Rynek - Katowice Słoneczna Pętla |
Nr linii |
Trasa |
|
Katowice
Plac Wolności - Zagórze Pętla |
NOCNY |
Zawodzie Zajezdnia - Zagórze Pętla |
|
Huta
Katowice Pętla - Milowice Pętla |
|
Czeladź
Pętla - Gołonóg Podstacja / Huta Katowice Pętla |
|
Chorzów
Stadion Śląski - Szopienice Pętla |
|
Pogoń Będzińska Pętla - Sosnowiec
Okrzei |
|
Dąbrowa
Górnicza Kopalnia Paryż - Żychcice Pętla |
|
Mysłowice
Dworzec PKP - Milowice Pętla |
|
Będzin
Zajezdnia - Kazimierz Górniczy Pętla |
|
Będzin
Zajezdnia - Huta Katowice Pętla |
35 |
Milowice Pętla - Zagórze Pętla |